Hoşgeldiniz! Giriş Yapın / Üye Olun

Kargo Ve Siparis

Seçtiginiz ürünlerin tamami anlasmali oldugumuz kargo firmasi tarafindan www.dilekartkin.com  'da belirtilen gönderim süresi içinde anlasmali kargo firmalarina teslim edilen siparisler, Türkiye genelinde, en geç 3 is günü içinde (bazı illerde süre degisebilir) adresinize ulastirilir. Bazi bölgelerde subelerin bulunmamasi sebebiyle ürünler teslim alinmak üzere subelerde bekletilir. 


Tasima ücretleri: 

Kargo ücreti firmamıza aittir.

Gönderim süresi: Siparis alindiktan sonra kargoya verilmesine kadar geçen süredir. 

Is günü: Hafta içi, Pazartesi-Cuma, saat 17:00 ye kadar olan süre zarfidir.

Gönderim süresi: 

Gönderim süresi, daha siparis verilmeden önce alisveris sepetinde görülebilir. Sadece stok ürünlerinin bulundugu stok siparislerinde gönderim süresi is günü olarak ortalama 2 is günüdür. Stoksuz ürünlerde termin süresine bagli olarak da süre uzayabilmektedir.

Bir siparis ancak ödemesi yapildiktan sonra onaylanir ve alinmis sayilir. Gönderim süresi, ödemenin hesabimiza geçtigi is gününden itibaren siparisin kargoya verilmesine kadar geçen süredir. 

Ödeme:

www.dilekartkin.com ’da, internet ortaminda kredi karti bilgilerini kullanmak istemeyen alicilara nakit havale ile siparis imkanlari sunulmustur. Havale ile ödemede alici kendisine en uygun bankayi seçip havalesini yapabilir. Eger EFT yapilmissa hesaba geçme tarihi dikkate alinacaktir. Havale ve/veya EFT yaparken "Gönderen Bilgileri”nin Fatura Bilgileri ile ayni olmasi ve siparis numarasinin yazilmasi gereklidir.

Ürünün tesliminden sonra Alici’ya ait kredi kartinin Alici’nin kusurundan kaynaklanmayan bir sekilde yetkisiz kisilerce haksiz veya hukuka aykiri olarak kullanilmasi nedeni ile ilgili banka veya finans kurulusun ürün bedelini Satici’ya ödememesi halinde, Alici’nin kendisine teslim edilmis ürünü 10 gün içinde Satici’ya göndermesi zorunludur. Bu tür durumlarda nakliye giderleri Alici’ya aittir.

Alici kredi karti ile ödeme yapmayi tercih etmis ise ALICI, ilgili faiz oranlarini ve temerrüt faizi ile ilgili bilgileri bankasindan ayrica teyit edecegini, yürürlükte bulunan mevzuat hükümleri geregince faiz ve temerrüt faizi ile ilgili hükümlerin Banka ve ALICI arasindaki "Kredi Karti Sözlesmesi” kapsaminda uygulanacagini kabul, beyan ve taahhüt eder.

 

Siparisin gönderimi gecikirse ne olur?


Herhangi bir nedenle bir siparis, önceden belirtilen süre içinde gönderilemiyorsa durum müsterinin www.dilekartkin.com  üyelik mail adresine email ile bildirilir. Müsteri belirtilen ek gün kadar beklemeyi, veya siparisi iptal etmeyi tercih edebilir. Siparisini iptal eden müsteriye ödemis oldugu siparis tutari is günü geçirilmeden iade edilir (kredi kartli ödemeyse kredi kartina, havale/EFT ödemesiyse banka hesabina, bonus ödemesiyse bonus hesabina). 

Siparisi yapan adreste bulunamazsa ne olur? 

Kargo firmasi, teslimati yapmak üzere geldigi gün adreste paketi teslim almaya yetkili kimseyi bulamazsa, kapiya paketin bölge sorumlusu subeden alinmasi için bir not birakir. 3 gün içinde subeden alinmayan paketler  dilekartkin.com 'a geri gönderilir. Kargo firmasinin, çalisma sistemi geregi, ek ödeme yapilsa dahi, paketi ikinci kez adrese getirme servisi yoktur. 

Kargo sorunlari için nereye basvurabilirim ? 

Kargo ile ilgili sorunlarinizi (gecikme, hasar, eksik vs.), mutlaka SiparisNo belirterek info info@dilekartkin.com  adresine bildiriniz. 

Kargo firmalarinin adrese teslimat yapmadigi istisna bölgeler: Belde, Bucak, Köy ve Mevkiler 
Askeri kurumlar (Orduevleri, Komutanliklar vb.)  
Ögrenci Yurtlari 
Ögrenciye gönderilen paketleri almayan bazi üniversiteler 

Adrese teslim edilemeyen paketler müsteriye en yakin kargo subesinde bekletilir ve teslim alinmalari için kargo subesinden müsteriye telefon edilir. 

Kargo ve Tasima Bilgileri 

Seçtiginiz ürünlerin tamami anlasmali oldugumuz kargo firmalari tarafindan  dilekartkin.com garantisi ile size teslim edilecektir. Satin aldiginiz ürünler telefon ile tarafiniza bildirilecektir. Seçtiginiz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmamasi durumunda konu ile ilgili bir e-mail size yollanacaktir. 

Kesinlesen siparisler kargo sirketleri araciligi ile teslim edilmektedir. Bazi illerde teslimat süreleri farkli olup telefonda size belirtilen sürelerde teslim edilecektir. 

Ürün fiyat ve bilgilerinde olusabilecek yazim hatalari söz konusu oldugunda dilekartkin.com  kayitlarindaki bilgi ve fiyatlar geçerlidir. Sevkiyat tarafiniza teslim edilmek üzereyken kargo yetkilisi önünde açip kontrol ediniz. Eger üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasina tutanak tutturarak ürünü teslim almayiniz. Ürün teslim alindiktan sonra kargo firmasinin görevini tam olarak yerine getirdigini kabul etmis olursunuz. 

 

Kargo yetkilisi görevini yerine getirdikten sonra ortaya çikabilecek hasar, kirik vb. durumlardan müsterinin sorumlu oldugunu unutmamalisiniz.  

 

Web Sitesi Detaylı Bilgi